Gizlilik ilkesi

Azizane.com.tr, ilke olarak, ziyaretçileri tarafından web sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz.

Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanmaz.

Azizane.com.tr, sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

Size piyasa haberleri ya da diğer yazışmaları göndermek
Size elektronik posta ile oluşturulan bültenleri ya da bildirimler göndermek
Kişisel bilgilere sadece yetkili Azizane.com.tr personeli erişebilir. Azizane.com.tr, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) web sitemizi iyileştirmek; genel olarak okuyucu ve takipçilerimiz hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Azizane.com.tr tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

Azizane.com.tr, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Azizane.com.trnin’in, yukarıda özetlediğimiz, Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Azizane.com.tr Gizlilik Yaklaşımı ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız info[@]azizane.com.tr’a başvurunuz. Azizane.com.tr bu yaklaşımında değişiklik yapabilir.